Fotorelacja z rozdania dyplomów i nagród uczniom – konkursy fotograficzne

13.10.21 r. po uroczystości ślubowania uczniów klas pierwszych z udziałem pocztu sztandarowego Dyrektor Szkoły wręczyła dyplomy i nagrody laureatom i uczniom wyróżnionym, którzy brali udział w ogólnopolskich konkursach fotograficznych tj.: konkurs graficzny pt.  „Spotkajmy się w mieście” organizowany w ramach programu Kształtowanie Przestrzeni,  konkurs fotograficzny organizowany przez Urząd Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy Młodzieżowy Dom Kultury im. Wł. Broniewskiego w ramach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów oraz  wewnątrzszkolny konkurs graficzny z okazji 75 Rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego.

Uczniowie, którzy otrzymali dyplomy i nagrody:
1.  Konkurs pt. „Spotkajmy się w mieście”: Emilia Jagielska, Jagoda Malon, Wiktoria Mikiciuk, Damian Józefowicz, Klaudia Zega, Szymon Makowski. Na konkurs wpłynęła rekordowa jak dotąd ilość prac 142, łącznie w konkursie wzięło udział 290 Uczestników. Zadanie konkursowe: „Przedstaw swój pomysł na idealne miejsce spotkań, dla ciebie i twoich przyjaciół. Pokarz jak powinna wyglądać wasza wymarzona przestrzeń. Link konkursowy: https://liblink.pl/x4NzePFb7C
2. Magdalena Wdowik  z kl. 4tr2 zdobyła dyplom i nagrodę za zajęcie I miejsca w konkursie – praca graficzna. Nagroda rzeczowa to – dysk zewnętrzny.
3. Konkurs fotograficzny organizowany przez Urząd Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy Młodzieżowy Dom Kultury im. Wł. Broniewskiego w ramach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów – edycja XIII i XIV Laureaci konkursu fotograficznego Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów edycja XIII:
Złota Wena – Jakub Adamkowski uczeń klasy 4tc3.

Srebrna Wena – Magdalena Wdowik (4tr2) i Paweł Weremiewicz (3trp).

Brązowa Wena – Dawid Biszczan (absolwent szkoły), Katarzyna Górecka, Karolina Klekner oraz Martyna Pawłowska (3trp).

Wyróżnienie otrzymali: Igor Wasilewski (4tc1),  Weronika Pięta (4tr2), Karolina Sobótka (4tr2) oraz Patrycja Suchenek (4tc3).

Laureaci konkursu fotograficznego Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów XIV:
Złota Wena: Michał Ludwiniak, Izabela Ślusarczyk, Klaudia Zega.

Srebrna Wena: Agnieszka Durczyńska,
Damian Józefowicz, Magdalena Wdowik.

Brązowa Wena: Michał Chowaniec, Emilia Jagielska, Aleksandra Jankowkska.

Wyróżnienia: Karol Gołaszewski, Weronika Kuchta.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim laureatom, uczniom wyróżnionym. Życzymy dalszych sukcesów! A wszystkich pozostałych zapraszamy do obejrzenia fotorelacji [tutaj]