Ślubowanie uczniów klas pierwszych

21 września 2022 r. był w naszej szkole dniem bardzo uroczystym dla wszystkich uczniów klas pierwszych. Tego dnia, w obecności dyrekcji szkoły oraz nauczycieli, składali oni uroczystą przysięgę i stali się pełnoprawnymi uczniami Zespołu Szkół Poligraficznych
im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Świetności całej uroczystości dodawał elegancki strój pierwszaków oraz przygotowana przez uczniów wystawa z okazji Święta Szkoły. W kulminacyjnym momencie, w podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, zdobywać wiedzę i doświadczenie w pracy zawodowej. Pan Dyrektor Mateusz Kozłowski przyjął uroczyste ślubowanie, włączając tym samym młodzież do grona uczniów.

Życzymy wszystkim uczniom, aby słowa roty ślubowania wypełniali przez cały okres swojej edukacji.

A wszystkich pozostałych zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia [tutaj]