Spotkanie z Panem Dariuszem Kaczanowskim

W czwartek 27.10.22 r. w szkole odbyło się autorskie spotkanie
z Panem Dariuszem Kaczanowskim, który przybliżył młodzieży klasy 3tr1 postać jednego z najważniejszych dowódców i polityków okresu odzyskania Niepodległości, patrona Naszej Szkoły: Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Pan Dariusz Kaczanowski jest autorem książki pt. „Życie dla Polski.
Z Komendantem Józefem Piłsudskim moja rozmowa o Niepodległej”.

Na spotkaniu młodzież miała okazję zadawać bezpośrednio pytania autorowi, dowiedzieć się skąd się wziął pomysł na książkę w formie wywiadu, łączącej przeszłość z teraźniejszością, jak również zapoznać się z wizualną stroną książki, która została zaprojektowana przez profesora z ASP.

Serdecznie dziękujemy Panu Dariuszowi Kaczanowskiemu za spotkanie, ciekawy wykład oraz przekazanie egzemplarza książki do biblioteki szkolnej!

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii ze spotkania na naszym szkolnym Facebook-u.