Spektakl „OBCA” w Poligrafie

16.11.22 r. w naszej szkole odbył się spektakl „Obca”, w którym wystąpiła Solomija Mardarovych. 

Gościem specjalnym był reżyser spektaklu Pan Bartłomiej Miernik – Fundacja Banina w Warszawie.

Serdecznie dziękujemy naszym gościom za spotkanie i rozmowę z uczniami jaka miała miejsce po spektaklu. Uczniowie klasy 2tc1, 2tc3 oraz 2tc4 aktywnie uczestniczyli w rozmowie na temat przedstawienia, tematyki spektaklu, wspólnie z naszymi gośćmi interpretowali symbole teatralne. Atmosfera spotkania była ciepła, nie zabrakło oklasków i wyrazów uznania dla aktorki
i reżysera ze strony widzów. Uczniowie chętnie opowiadali o swoich odczuciach, rozmawiali o emigracji, problemach związanych z przebywaniem na obczyźnie. Przedstawienie i spotkanie dotyczyło ważnych społecznie tematów i na długo pozostanie w Naszej pamięci.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na naszym szkolnym Facebook-u.