Aktywna Warszawa składa podziękowania Pani Dyrektor Zespołu Szkół Poligraficznych

Stołeczne Centrum Sportu
AKTYWNA WARSZAWA

Samorządowy Zakład Budżetowy
m. st. Warszawy

wyraża podziękowania dla
Pani Izabeli Grzegrzółki, Dyrektora Zespołu Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa
Piłsudskiego w Warszawie oraz pozostałych pracowników tej placówki
za zaangażowanie i pomoc organizacyjną
w zorganizowanym 11 listopada 2014 roku
„XXVI Biegu Niepodległości”.

W zawodach udział wzięło ponad 12300 biegaczy, którzy konkurowali ze sobą i których sportową rywalizację oglądało tysiące osób. Tak duże przedsięwzięcie logistyczne nie byłoby możliwe do wykonania, gdyby nie pomoc wielu osób. Dzięki temu impreza spotkała się z bardzo wysoką oceną ze strony władz Warszawy,sportowców oraz widzów. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc i wsparcie oraz zapraszamy do dalszej współpracy.