Dyrektor Szkoły, nauczyciele i samorząd zapraszają do wspólnego „Zabiegania o Pamięć”

Drodzy Uczniowie!

11 listopada 2018 roku świętować będziemy 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.
Inauguracja obchodów nastąpi w tym roku w Warszawie Ogólnopolskim Festiwalem Biegowym Gimnazjów  im. Józefa Piłsudskiego. Weźmie w nim udział 16 wytypowanych szkół z 14 województw oraz gimnazja warszawskie.

Kulminacyjnym punktem inauguracji będzie Młodzieżowa Mila Niepodległości (1918 m) o Puchar Ministerstwa Sportu i Turystyki w dniu 11 listopada o godz. 10:30 ze startem i metą w okolicach naszej szkoły.

Biorąc pod uwagę zaangażowanie Zespołu Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego przy organizacji w ostatnich latach Biegu Niepodległości nasza szkoła jako jedyna szkoła ponadgimnazjalna otrzymała zaproszenie do udziału w Mili Niepodległości.

Za udział w zawodach (a nie zajęte miejsca!) uczeń otrzyma na mecie medal i dyplom, napoje, a wcześniej okolicznościową koszulkę oraz paszport 100-lecia niepodległości.

Zapisy w sekretariacie dyrektora szkoły tylko przez trzy dni (deklaracja uczestnictwa):

  • poniedziałek, wtorek i środa (26, 27 i 28.10) w godz. 9.00- 15.00

Ponieważ nie jest możliwe sfinansowanie przez ministerstwo sportu pełnego kosztu pakietu startowego, przyjęto odpłatność dla uczniów w wysokości 20 zł od ucznia, tj. 30 proc. (wpłata dokonywana jest przy zapisywaniu się na bieg).

W przypadku większej liczby zgłoszeń niż posiadany limit, udział w biegu nastąpi na podstawie losowania przeprowadzonego przez komisję w składzie: trzech przedstawicieli samorządu szkolnego, opiekun samorządu i dyrektor szkoły w dniu 29.10.2015 r.

Zapraszamy gorąco do wspólnego sportowego świętowania Niepodległości.
Dyrektor Szkoły

Izabela Grzegrzółka
wraz z nauczycielami wychowania fizycznego i samorządem szkolnym

Dokumenty:
1.Regulamin biegu
2.Deklaracja uczestnictwa (składają wszyscy uczestnicy biegu, w przypadku uczniów niepełnoletnich podpisuje uczeń i rodzic)