Stypendium szkolne

Drodzy Uczniowie!
Po odbiór stypendium za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe za I semestr 2021/2022 zapraszamy do sekretariatu uczniowskiego (pokój nr 12) od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00 – 15.30.

Uczniowie niepełnoletni, w celu odebrania stypendium, powinni mieć z sobą pisemną zgodę rodzica (lub prosimy o wiadomość od rodzica na LIBRUSIE do: Sekretariat).

PRACE POMOCNICZE W PROCESIE PRODUKCYJNYM

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A., aktualnie poszukuje kandydatów na umowę zlecenie
do realizowania:
PRAC POMOCNICZYCH W PROCESIE PRODUKCYJNYM w lokalizacji: Warszawa, ul. Karczunkowska 30.

Zakres czynności obejmuje:
– wykonywanie prac pomocniczych w procesach wytwarzania dokumentów publicznych (prace introligatorskie, obsługa urządzeń produkcyjnych,
prace transportowe).

Główne zadania:

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych i pomoc przy obsłudze maszyn.
  • Sortowanie i kwalifikowanie wykonywanej produkcji.
  • Obsługa transportu ręcznego (ręczne wózki paletowe).

Wymagania:

  • Sprawność manualna, dobry wzrok, spostrzegawczość, dokładność.
  • Mile widziana gotowość do świadczenia usług na zmiany.

Zainteresowane osoby zapraszamy do zaaplikowania
z wykorzystaniem adresu: https://tiny.pl/922p9

Więcej szczegółów [tutaj]

Laureaci konkursu fotograficznego – ŚRÓDMIEJSKI FESTIWAL MŁODYCH TALENTÓW 2021/2022

Z radością  przekazujemy informację o wynikach konkursu fotograficznego Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2021/2022 zorganizowanego przez Urząd Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy oraz Młodzieżowy Dom Kultury im. Wł. Broniewskiego w Warszawie pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Śródmieście.

W tył roku 26 uczniów z naszej szkoły przygotowało prace fotograficzne na temat Maski i twarze i zdecydowało się wziąć udział w konkursie.

Uczniowie, którzy zdobyli nagrody to:
Złota Wena – Justyna Kurek.
Złota Wena – Martyna Pawłowska.
Złota Wena – Paweł Pluciński.
Złota Wena – Marcin Szczupakowski.
Złota Wena – Magdalena Zielińska.
Srebrna Wena – Martyna Pekura.
Srebrna Wena – Gabriela Raźna.
Brązowa Wena – Jakub Grabowski.
Brązowa Wena – Julia Olszewska.
Brązowa Wena – Damian Stasiak.
Wyróżnienie -Kamila Franiewska.
Wyróżnienie – Emilia Gołasiewicz.
Wyróżnienie – Aleksandra Jankowska.
Wyróżnienie – Oliwia Kukuła.
Wyróżnienie – Sandra Wdowińska.

Gratulujemy wszystkim laureatom oraz uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Życzymy dalszych fotograficznych sukcesów!